LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH w Bieruniu

Współpraca

Coroczny cykl zajęć rozpoczęty

7 lutego rozpoczęliśmy coroczny cykl zajęć uczniów klasy przyrodniczej w klinice GALEN. Zajęcia tradycyjnie rozpoczęły się wykładem, po którym nasi uczniowie zostali podzieleni na trzy grupy ćwiczeniowe.

dodano: 2020-02-07

Dowiedz się więcej

Świąteczna pomoc dla ubogich

Po raz kolejny nasi uczniowie wykazali się ogromną wrażliwością. Dziewczyny  ze Szkolnego Klubu Wolontariatu: Daria Polis, Zuzanna Stangret, Martyna Stuglik, Oliwia Tomecka, Kinga Wenda, Oliwia Kściuczyk

dodano: 2019-12-10

Dowiedz się więcej

Lekcje z ZUS-em

Nasz szkoła przystąpiła do programu „Lekcje z ZUS”. 26 listopada odwiedziła nas Pani Mirosława Piekorz, która przeprowadziła lekcję podstaw przedsiębiorczości w klasie 1B

dodano: 2019-12-09

Dowiedz się więcej

Biegi w Klinice Galen

Najbardziej obleganym przyrządem na sali rehabilitacyjnej Kliniki Galen była bieżnia antygrawitacyjna, gdzie można było wypróbować unikatową technologię NASA.

dodano: 2019-11-22

Dowiedz się więcej

Stulecie Powstań Śląskich

Liceum im. Powstańców Śląskich w Bieruniu zostało w szczególny sposób wyróżnione. 8 października w Sali Sejmu Śląskiego podczas konferencji inaugurującej kampanię pod hasłem:

dodano: 2019-10-08

Dowiedz się więcej

Śniadanie mistrzów

Już po raz piąty w  środowy poranek 12 czerwca br. uczniowie klasy 1Bc i przedstawiciele klasy 2Abd mieli zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości jaką z pewnością jest Śniadanie Mistrzów.

dodano: 2019-06-11

Dowiedz się więcej

Licealista na sali operacyjnej

Nasze Liceum od kilku lat szczyci się współpracą z Kliniką Galen-Ortopedia i Galen-Rehabilitacja. Uczniowie klasy 1B o profilu biologiczno - chemicznym uczestniczą w zajęciach, które kończą się testem wiedzy.

dodano: 2019-05-29

Dowiedz się więcej

Przejdź do strony