Śniadanie mistrzów

Już po raz piąty w  środowy poranek 12 czerwca br. uczniowie klasy 1Bc i przedstawiciele klasy 2Abd mieli zaszczyt uczestniczyć w wyjątkowej uroczystości jaką z pewnością jest Śniadanie Mistrzów.

Spotkanie to jest zwieńczeniem całorocznej współpracy z  Kliniką Galen w ramach realizacji programu nauczania z przedmiotu fizyka medyczna. Rok rocznie swoją obecnością zaszczyca nas dr hab. Krzysztof Ficek prof. nadzw.  Przy herbacie, pachnących kanapkach i domowych wypiekach, przypomniano najciekawsze zajęcia i podzielono się wrażeniami. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Patryk Wilk, który w tym roku najlepiej wypadł w testach z zakresu ortopedii i rehabilitacji. W nagrodę Patryk był uczestnikiem operacji w charakterze obserwatora, którą przeprowadzał zespół lekarzy na sali operacyjnej w klinice GALEN. Wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk profesora zaświadczenia potwierdzające udział w zajęciach z ortopedii oraz rehabilitacji . Spotkanie było niepowtarzalną okazją do złożenia przez uczniów podziękowań za możliwość uczestniczenia w tej niecodziennej formie zajęć. Zwieńczeniem spotkania było zaprezentowanie przez uczniów przygotowanej prezentacji w postaci multimedialnego wideoklipu, na którym zaprezentowała się cała klasa. Patryk Wilk przygotował również krótki pokaz z robotyki. Mieliśmy również przyjemność posłuchać znakomitego wokalu Emilii Borkowskiej w utworze „Shallow”. Jako opiekun tego przedsięwzięcia pragnę gorąco podziękować wszystkim osobom zaangażowanym  we współpracę z kliniką oraz w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Agnieszki Racut, która z wielką starannością i wytrwałością prowadziła zajęcia z naszymi uczniami.
Wioleta Siodłok

Zdjęcia: Zuzanna Sztangret