Wsparcie przy rekrutacji

Propozycja dla uczniów i szkół podstawowych

Indywidualny czat

W tym roku, wykorzystując dostępne narzędzia do komunikacji zdalnej, będziemy się starali Was wspomóc podczas trudnych decyzji, związanych z wyborem dalszych kierunków kształcenia.

W tym celu przygotowaliśmy szkolny czat oraz możliwość odbycia wideokonferencji z przedstawicielem naszej szkoły.

Jeśli chcesz skorzystać z czatu lub umówić się na wideokonferencję – kliknij w baner (wymagane jest konto – adres e-mail – założone w domenie gmail.com):

Na banerze znajdują się słowa: Masz pytanie? Poznaj odpowiedź. Rozpocznij czat

Wideokonferencje

Po uruchomieniu platformy do rekrutacji elektronicznej (od 17 maja), zapraszamy Was do udziału w organizowanych wideokonferencjach z udziałem przedstawiciela naszej szkoły, podczas których efektywnie wesprzemy Was w procesie rekrutacji elektronicznej.

Termin i czas organizacji tych zdalnych szkoleń będzie zależał tylko od Was. Na konkretny termin umówimy się na czacie.

Warsztaty rekrutacyjne online

Dyrektorom szkół podstawowych oraz Wychowawcom klas VIII zaproponowaliśmy również możliwość zorganizowania warsztatów rekrutacyjnych online dla Was w ramach Waszych zajęć szkolnych.

Terminy tych warsztatów zostaną ustalone w porozumieniu z Dyrektorami szkół podstawowych.

Zapytaj swojego Wychowawcę!

Zdjęcie przedstawia dwie osoby w trakcie czatu online. Jedna osoba siedzi przy biurku przed komputerem, a osoba na ekranie komputera znajduje się w klasie przed tablicą.

Poznaj zasady i terminy rekrutacji do naszego Liceum.