LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH w Bieruniu

Kolejne (już trzecie) ŚNIADANIE MISTRZÓW

W poniedziałkowy poranek 12 czerwca br. uczniowie klasy 1Bc i przedstawiciele klasy 2Abd spotkali się z przedstawicielami Kliniki Galen, aby podsumować tegoroczną współpracę. Przy herbacie, pachnących kanapkach i babeczkach domowego wypieku, przypomniano najciekawsze zajęcia.

Do tych z pewnością należała obecność Basi Grzesiak, Wiktorii Filipek, Wiktorii Piętakiewicz i Maćka Chromego na sali operacyjnej w charakterze obserwatorów oraz udział naszych biologów w spotkaniu z p. prof. Alison September i wysłuchanie jej wykładu z genetyki.
Pan prof. Krzysztof Ficek wraz z p. Pauliną Cyganik osobiście wręczyli zaświadczenia uczestnictwa w zajęciach z ortopedii i rehabilitacji, gratulując pracowitości, wytrwałości i coraz lepszych wyników testu, który był przepustką do wzięcia udziału w zabiegu operacyjnym.
Podziękowaniom oraz słowom wdzięczności nie było końca. Zwieńczeniem spotkania był wspaniały, perfekcyjnie przygotowany koncert przez nasze uczennice: Weronikę Szwedo, Magdalenę Chodur i Paulinę Plutę na pianino, flet, gitarę oraz skrzypce.
Zdjęcia: Martyna Horst