LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH w Bieruniu

Lato oczami Martyny

Martyna  Horst, uczennica klasy 2A Liceum Ogólnokształcącego w Bieruniu i członkini Bieruńskiego Fotoklubu „Pozytyw”,  zajęła II miejsce w kategorii do 18 lat w Regionalnym Konkursie Fotograficznym „Lato w obiektywie 2016” ogłoszonym przez MOK w Lędzinach.

W tym roku komisja konkursowa wybierała spośród 45 prac przestawiających krajobrazy i przyrodę, które napłynęły do Miejskiego Ośrodka Kultury. Jury w składzie Agnieszka Plaszczak, Adam Rzechuła, Przemysław Czerniak, w dniu 22 września 2016 r. w siedzibie MOKu w Lędzinach, wyłoniło zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych. 30 września podczas uroczystego wernisażu nastąpiło uroczyste wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy.

Przypomnijmy, iż Martyna jest bardzo aktywną fotografką z wieloma sukcesami na koncie. W samym 2016 roku, w marcu została laureatką Regionalnego Konkursu Fotograficznego „Zima w obiektywie”, a przez ostatnie 8 miesięcy uczestniczyła w Projekcie „Portret pokoleń” pod patronatem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Gratulujemy sukcesów!