LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH w Bieruniu

Lista podręczników. Sprostowanie

Drodzy Uczniowie klas pierwszych - Szanowni Rodzice.

Na Szkolnej Liście Podręczników na rok szkolny 2022/2023 omyłkowo znalazł się podręcznik do Wiedzy o Społeczeństwie - zakres podstawowy: A. Janicki, J. Komorowski, A. Peisert; W centrum uwagi 1 zakres podstawowy, wyd. Nowa Era.

PROSIMY NIE KUPOWAĆ TEGO PODRĘCZNIKA.

W klasie pierwszej w związku z wprowadzeniem przedmiotu Historia i Teraźniejszość (dla którego nie określiliśmy jeszcze podręcznika) NIE MA PRZEDMIOTU WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE.

Uwaga nie dotyczy uczniów klasy IA (gr a2 - j. polski- wos), gdzie przedmiot Wiedza o Społeczeństwie będzie realizowany w zakresie rozszerzonym. Dla nich podręcznik zamieszczony na liście jest aktualny (A. Janicki, J. Komorowski, A. Peisert; W centrum uwagi 1. Zakres rozszerzony, wyd, Nowa Era.

Za pomyłkę najmocniej przepraszamy.

Lista w formacie PDF

Szkoła nie pośredniczy w zakupie nowych podręczników. Giełdę używanych, prowadzą uczniowie na szkolnym Facebook'u.