LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH w Bieruniu

UCZEŃ NASZEGO LICEUM ZAGRAŁ W TRIGGY CHALLENGE Z GWIAZDAMI

Triggy challenge miał być niczym swoisty mecz gwiazd, w którym to kandydaci zgłoszeni drogą online mieli szansę przed publicznością zaprezentować swoje umiejętności i zagrać przeciwko gwiazdom znanym w internecie czy też telewizji.

Rekrutacja polegała na wysłaniu formularza zgłoszeniowego, w którym należało umieścić m.in informacje o swojej randze, poziomie faceit czy też rekomendacje typu - dlaczego to ja mam zostać wybrany, "napisz coś o sobie". Po kilku dniach dostałem e-maila zwrotnego z informacją, że moje zgłoszenie zostało zaakceptowane. Poinformowano mnie również, że w kolejnym kroku należy dołączyć na podany przez nich serwer discord i podać kod weryfikacyjny na przeznaczonym do tego kanale. Ja oraz 9 innych osób + 4 rezerwa zostaliśmy wybrani spośród 480 aplikujących. W poniedziałek 15 marca o godzinie 18, godzinę przed zaplanowanym meczem, mieliśmy być w pełni gotowi i czekać na udostępnienie ip teamspeaka, na którym mieliśmy się komunikować w trakcie meczu z administracją jak również i ze sobą. O godzinie 19:00 rozpoczęła się transmisja na żywo, a chwilę później rozpoczęliśmy rozgrywkę. Co 4 rundy pojawiał się nowy challenge, którego wygranie zapewniało nagrodę w wysokości 150 pln. Za samo uczestnictwo w owym "Triggy Challenge" każdy uczestnik miał zagwarantowaną nagrodę w wysokości 100 pln. Oczywiście podczas meczu towarzyszyła nam zarówno ekscytacja jak i stres, by wypaść jak najlepiej.
Grałem w pierwszym meczu na mapie de_dust 2 pod nickiem "Trevv", najbardziej ucieszył mnie fakt, że komentator tego spotkania nazwał mnie MVP pierwszej połowy po stronie gości. Mimo zaciętej walki jednak to drużyna gwiazd zdołała zwyciężyć, wygrywając ten mecz wynikiem 16:13. Podczas meczu udało mi się wygrać jedno wyzwanie. Sama okazja, by zagrać z takimi osobistościami jak Jarosław “Pasha” Jarząbkowski, Karol Linetty, aktor Jakub Wesołowski, hypiovski czy streamerka “lala” była czymś niesamowitym. Z pewnością te wspomnienie będzie przypominało mi o tym, że nic nie jest niemożliwe, że przy odrobinie szczęścia wszystko może się zdarzyć.

Jakub Przybyłek

Cały przebieg meczu z udziałem naszego ucznia można zobaczyć na kanale Twitch ESPORTNOW:
https://www.twitch.tv/videos/950449679