Święto demokracji

5 lutego w naszej szkole odbyło się wielkie święto demokracji - wybory do Samorządu Uczniowskiego

W wyniku głosowania nowym Przewodniczącym został Bartosz Kulik - uczeń klasy 2A AKADEMICKIEJ.

Moi drodzy!
Jestem niezwykle zaskoczony, że społeczność uczniowska LO Bieruń wybrała na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego właśnie mnie. Niemniej jednak cieszę się z takiego obrotu spraw. Chciałbym podziękować:
- Wszystkim kandydatom, którzy konkurowali ze mną o zostanie Przewodniczącym Szkoły za zdrową rywalizację, walkę do samego końca - co przełożyło się na wysoką frekwencję wyborczą sięgającą ponad 67%. Jestem otwarty na współpracę z Wami w przyszłości, gratulując już teraz uzyskanych wyników w wyborach.
- Wszystkim wyborcom, za oddanie ważnego głosu na moją osobę oraz na innych kandydatów. Popularyzowanie postaw obywatelskich powinno leżeć w gestii całej naszej społeczności.
- Wszystkim zaangażowanym w przebieg wyborów oraz pomoc w zamieszczaniu materiałów na fanpage szkolny Samorząd Uczniowski LO Bieruń.
Dziękuję wszystkim za możliwość działania, pozostając w nadziei na owocną współpracę z całą społecznością Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich w Bieruniu.
(-) Bartosz Kulik
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego