Początek wakacji

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego podsumowaliśmy efekty naszej całorocznej pracy. Spośród absolwentów szkoły 39 uczniów klas I - II wyróżnionych zostało świadectwami "z paskiem".

Najwyższą średnią, oprócz wielu innych sukcesów, uzyskał uczeń klasy pierwszej Patryk Wilk (5,65). Z druga lokatą promocję do klasy trzeciej uzyskała Sonia Krzykawska (5,36) - tegoroczna stypendystka Prezesa Rady Ministrów.
Tradycyjnie nagrody dla wyróżnionych uczniów ufundowała Rada Rodziców, a były nimi - co stało się już tradycją naszej szkoły - pióra wieczne.
Podczas uroczystości podziękowaliśmy za pracę naszym nauczycielom: p. prof. S. Opitek-Wilczek, p. prof. Iwonie Rozmus oraz ks. prof. Kamilowi Kiełkowskiemu. Podziękowaliśmy również za pracę Pani Zofii Weiss - Sekretarzowi Szkoły, która z dniem 31 sierpnia przejdzie na emeryturę.