Przedsmak Wigilii

Tradycyjnie już przed świętami uczniowie pod opieką księdza Kamila Kiełkowskiego przygotowali piękne przedstawienie teatralne.

W tym roku był to spektakl na motywach „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa rewelacyjne zagrany przez naszych licealistów. Byliśmy oczarowani waszą grą! Nielubiący ludzi samotny i skąpy Ebenezer Scrooge, dbający jedynie o pomnażanie swojego majątku w noc wigilijną przemienia się w dobrego i rodzinnego człowieka.
Po spektaklu wysłuchaliśmy także wzruszającego koncertu kolęd. Pan Dyrektor Romuald Kubiciel złożył wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia świąteczne i noworoczne, a z grupą artystyczną przełamał się opłatkiem.

Uczniowie klas trzecich wręczyli również swoim nauczycielom zaproszenia na studniówkę, która odbędzie się 31 stycznia 2019 roku w Dworku „Eureka” w Czechowicach Dziedzicach.

Zdjęcia: Zuzanna Sztangret