Dzień otwarty !!
Za nami wyjątkowe popołudnie pełne spotkań, rozmów i inspiracji. Kandydaci mogli zajrzeć do naszych pracowni, porozmawiać z nauczycielami i uczniami oraz poczuć atmosferę, która tworzy naszą szkolną społeczność.
Dziękujemy wszystkim za obecność — do zobaczenia we wrześniu!
zdjęcia: Jan Kołodziejczyk i Miłosz Klonowski



















































































