LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH w Bieruniu

Akcja charytatywna! LO Bieruń dla Filipka

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie, Szanowni Rodzice! Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną (rodziców, uczniów, nauczycieli) do zaangażowania się w akcję charytatywną organizowaną przez naszą szkołę.

Cały dochód zostanie przeznaczony na rzecz 9- miesięcznego Filipa Cholewy z Jankowic, chorego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA,typu I).
Więcej informacji o Filipku i jego chorobie można znaleźć na stronie https://www.siepomaga.pl/filip-sma

Jak można pomóc????


1) Posiadasz konto na Facebooku i jesteś osobą pełnoletnią?
Dołącz do grupy Bohaterowie Maciusia dla Filipka – walka z SMA licytacje https://www.facebook.com/groups/3193267297361264 i wystaw przedmioty nowe lub używane (w bardzo dobrym stanie) np. zabawki, książki, puzzle, gry, artykuły sportowe, artykuły elektroniczne, artykuły gospodarstwa domowego itp.na licytację według wzoru:
#LOBieruńdlaFilipka
Nazwa: ...............
Cena wywoławcza: ......... zł
Koniec licytacji: .......... 2021r. godz. 20:00
Opis: ........................
Opcje wysyłki: odbiór osobisty w ............... lub/i wysyłka na koszt kupującego/sprzedającego

Pieniądze pozyskane z wylicytowanych przedmiotów zasilą w całości konto Filipa Cholewy na Siepomaga.pl https://www.siepomaga.pl/filip-sma
Więcej informacji na temat sposoby wystawiania licytacji znajdziecie w regulaminie grupy (https://www.facebook.com/groups/3193267297361264/post_tags/?post_tag_id=3745657678788887) lub w dołączonym załączniku.

2. Jeżeli nie posiadasz konta na FB lub nie potrafisz wystawiać rzeczy na licytację
Przynieś do szkoły w dniach 19-30 kwietnia w godz.7.00-15.00 fanty: nowe lub używane (w bardzo dobrym stanie) np. zabawki, książki, puzzle, gry, artykuły sportowe, artykuły elektroniczne, artykuły gospodarstwa domowego itp. z karteczką z imieniem i nazwiskiem oraz klasą do jakiej uczęszczasz. Zostaną one wystawione przez administratorów grupy Bohaterowie Maciusia dla Filipka – walka z SMA licytacje.
3. Posiadasz umiejętności kulinarne?

Możesz podarować na licytację coś słodkiego. Dla Filipka działa cotygodniowa akcja #Filipkoweciacho – szczegóły u koordynatora tej akcji Pani Anny Biskup (tel. 609604019)

JAK ZAWSZE LICZYMY NA WASZE SERCE I WSPARCIE NASZEJ AKCJI I JUŻ TERAZ DZIĘKUJEMY ZA OKAZANĄ POMOC .
Aleksandra Stachoń- opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu